Sağlık Kurulu Raporu alırken yapılan yanlışlıklar


Başınızdan üzücü bir olay geçti ya da doğumdan beri vücud fonksiyonlarınız da bir probleminiz var ve Devletimizin bize yaptığı desteklerden yararlanmak istiyorsunuz. 

Kriterler belirlenmiş hemen hemen tüm kriterleri kapsıyorsunuz fakat Sağlık Kurulundan bir rapor almanız gerekiyor ve ne randevu alabiliyorsunuz? Ne de almış olduğunuz randevu sonrası almış olduğunuz oran sizi tatmin ediyor.. 

Şimdi burada 2 konuya değinelim. 

1. Sağlık Kurulu Randevu gerçekten problem oluşturmuş insanların yoğunlukları ile alamadığı çok deneyipte artık çıldırma seviyelerine geldiği bir iş ( Malesef ülkemiz de yoğunluk çok.. )

2. Hadi bu olumsuzlukları aştınız, randevunuzu aldınız ve Sağlık Kuruluna polikliniklere gözüktünüz. 

Nasıl geçti diye sorsam?

- Çok iyi geçti kesin raporum yüksek.. 

Kaç polikliniğe girdiniz desek?

2 ya da 3 polikliniğe girdim bir kaç sıkıntım daha vardı ama bu yeterli gelir dediler.. 

İşte zorluklarla ilerlediğiniz bu yolda kocaman bir hata yaptınız.. Neden mi ? Çünkü doktora ne kendinizi ifade edebildiniz ne de gerçekten güzel oranlar alabileceğiniz bölümlere muayene oldunuz. 

Malesef.. Raporunuz düşük çıktı ve hayalleriniz burada sona erdi.. 

Hayale bırakmak yerine bize yazın, size bu konuda destek olalım. Yardımcı olalım. Karşılığı ne peki mi?

Karşılığı koca bir Allah razı olsun.. Biz sitemizi hasar danismanlık diye açsak da bu konuda insanlara yardımcı olmak için koca yürekli insanlarız.. Yardımcı olabilirsek ne mutlu bize.. 

Sağlık Kurulu Randevusu için : http://hasardanismanlik.com/detay/saglik-kurulu-randevu-su-alabilirsiniz  < linki tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.. 

 


Sosyal Medyada Paylaş:


Yorum Yapbetül saysani Yazdı - 2017-11-05

Gerçekten çok açıklayıcı olmuş bende bu rapor ile uzun süre uğraştım. Bu makaleniz bana çok açıklayıcı geldi iyi ki böyle bir açıklamada bulunmuşsunuz.

Trafik Kazası Tazminatı - Hasar Danışmanlık Trafik Kazası Tazminatı - Hasar Danışmanlık Trafik Kazası Tazminatı - Hasar Danışmanlık Trafik Kazası Tazminatı - Hasar Danışmanlık

Trafik Kazası Tazminatı - Hasar Danışmanlık

Trafik Kazası Tazminatı - Hasar Danışmanlık