Trafik Kaza Tazminatındaki Büyük Mağduriyet !


Trafik kaza tazminatındaki büyük mağduriyet ! 

     Trafik kazası sonrası hakkınız olan tazminatı almak için başvurduğunuz da sizden istenen en önemli durum kaza sonrası trafik kazasına bağlı olarak gelişen mağduriyetlerinizin sonucun da engel durumu oluşması ve bunu bir hastaneden kalıcı olarak Sağlık Kurulu Raporu dediğimiz Heyet Raporu ile resmiyete dökmenizdir. 

İşte en büyük mağduriyetlikte burada oluşuyor. 

- Neden mi?

Kazaya bağlı olarak, bedeni kalıcı hasarlarınıza ilişkin alacağınız "Sağlık Raporu ya da diğer bir dille Heyet Raporu" oranı ne kadar doğru olursa o kadar tazminat hakkınız doğuyor.
Bilgilendirilmemiş ya da daha önce böyle şeyler başına gelmemiş olan kişiler "hasar danışmanlık" adına altın da çalışan firmalar ile daha da çok mağduriyete götürülmek zorunda kalıyor.

Sizin kaza ya bağlı şikayetlerinizin sonucun da alacağınız tutar: 50.000 TL iken eksik ve ya yanlış alınan "Sağlık Raporu" neticesin de, bu para daha da aşağılara belki de yarı yarıya fark ederek size sunuluyor.

Hasardanismanlik.Com olarak hiç bir kar amacı gütmeden  bu konular da bilgilendirmeye devam edeceğiz. Lütfen bu konuda sorunlarınızı yorumlar kısmından bizlere bildiriniz.

 


Sosyal Medyada Paylaş:


Yorum YapTrafik Kaza Tazminatı - Hasar Danışmanlık Trafik Kaza Tazminatı - Hasar Danışmanlık Trafik Kaza Tazminatı - Hasar Danışmanlık Trafik Kaza Tazminatı - Hasar Danışmanlık

Trafik Kaza Tazminatı - Hasar Danışmanlık

Trafik Kaza Tazminatı - Hasar Danışmanlık