trafik kazası tazminat davası ne kadar sürer, Ne yapmam gerekir?


Trafik kazası tazminat davası ne kadar sürer ve yapmam gerekir... 

Makalemize başlamadan önce şunu bilmenizi isterim ki, muhattap olduğunuz sigorta şirketine kesinlikle ilk adım olarak dava açılmaması taraftarıyım.. 

Neden mi ?

İlgili sigorta şirketlerinin zaten sizin mağduriyetiniz göre ödemekle yükümlü olduğu zaman ve gün bulunmaktadır. Bazı sigorta şirketleri bu zamandan daha da çabuk başvurunuza dönüş yapıp ödeme işlemine geçilmektedir.

Nedendir ki, sigorta şirketlerine başvuru yapmak yerine insanları daha da mağdur ederek hatta mağdur bırakarak dava açılması yoluna gidilmektedir. Belkide 30 gün içerisinde halledilecek çözülecek bir işlemde daha da fazla bekletilerek bu zaman dilimi aylara bölünmektedir.

Normal şartlarda sigorta şirketi 15 gün içerisinde ilgili kişinin başvuru yapması durumunda bu zaman içerisinde ödeme yapılmaktadır.

Bizler bu konuda sizlere bilgi vermekten onur duyuyoruz ve istiyoruz ki trafik kazası sonrası gelin haklarınızı önce bize danışın..

Kazasız günler dileriz.. 


Sosyal Medyada Paylaş:


Yorum Yaphasardanismanlik Yazdı - 2018-03-01

Dosyanızı görmeden zaman belirlemek yanlış olur. Fakat tüm işlemleri yapılmış olduğunu düşünürsek 15/20 gün içerisinde talepleriniz karşılanmaktadır. Sigorta şirketlerine göre de bu durum değişkenlik göstermektedir. İletişim bilginiz yazarsanız size ulaşabiliriz.

Gaye Yazdı - 2018-02-28

Merhaba. Sizinle çalışmaya başladıktan sonra toplamda ne kadar sürüyor tazminatın ödenmesi. Yaralanmali ve vefatli kazalarda?

Trafik Kaza Tazminatı - Hasar Danışmanlık Trafik Kaza Tazminatı - Hasar Danışmanlık Trafik Kaza Tazminatı - Hasar Danışmanlık Trafik Kaza Tazminatı - Hasar Danışmanlık

Trafik Kaza Tazminatı - Hasar Danışmanlık

Trafik Kaza Tazminatı - Hasar Danışmanlık